Dieta standard

Ta dieta trzyma naprawdę wysoki standard!


parallax background

To nasz hit sprzedaży.

Zbilansowana, zdrowa i smaczna dieta, która zawiera właściwe proporcje składników odżywczych. Zanim kurier zacznie codziennie dostarczać prosto pod drzwi zestaw 5 posiłków najpierw staramy się możliwe najlepiej poznać ich odbiorcę. Nasz zespół dietetyków poznaje jego dotychczasowy sposób żywienia oraz tryb życia np. jak często uprawia sport. Na końcu ustalamy, jakie jest zapotrzebowanie zapotrzebowanie kaloryczne na cały dzień i uzgadniamy, co jest celem diety.

W ramach diety Standard dostarczamy prosto pod drzwi zestaw 5 posiłków. To urozmaicona dieta, w której stawiamy na pomysłowość propozycji posiłków. Lubimy pozytywnie zaskakiwać naszych klientów i nasi kucharze wraz z dietetykami ciągle pracują nad nowymi niespodziankami w menu. Wszystko po to, aby dieta nie była nudnym doświadczeniem, lecz okazją do odkrywania nowych smaków oraz produktów.

Do przyrządzania posiłków w diecie Standard używamy produktów nieprzetworzonych i naturalnych, które oferują pełnię smaku. Duży udział w tej diecie mają warzywa i owoce stanowiące bogate źródło witamin i minerałów.

Z jakich rodzajów produktów powstaje dieta Standard?


Białka w diecie Standard zapewniają produkty pochodzenia zwierzęcego jak i roślinnego: drób, wołowina, wieprzowina, i wszystkie ich odmiany, ryby morskie i te z wód śródlądowych, wszelkiego rodzaju warzywa strączkowe (soczewica, ciecierzyca, fasola itp.), nabiał.

Z kolei węglowodanów dostarczają wszelkiego rodzaju ziarna: kasze (gryczana, kuskus, jęczmienna, bulgur itd.), ryże (biały, brązowy, jaśminowy, dziki, basmatti itp.) oraz wyroby mączne mało przetworzone: pełnoziarniste makarony, pełnoziarniste pieczywo
Głównymi źródłami tłuszczu są oliwy i oleje, nabiał, ziarna (słonecznik, pestki dyni, sezam, siemię lniane itp.), orzechy (nerkowca, włoskie, laskowe, migdały, kokos itp.), ryby morskie.

Dla kogo dieta standard?


Dieta Standard to najczęściej wybierany plan żywieniowy przez klientów PowerMeal.pl Zamawiają ją w równym stopniu kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku, z odmiennymi celami dotyczącymi wyglądu sylwetki, zdrowia i sportowej strony życia. Dużą zaletą diety Standard jest jej elastyczność. Nasz zespół dietetyków potrafi dostosować jej kształt do potrzeb żywieniowych każdego człowieka. Dzięki temu codziennie na talerze naszych klientów trafiają starannie wyselekcjonowane podukty, które nie tylko świetnie smakują, ale również zapewniają pełną gamę wartości odżywczych. Przekonaj się sam i zamów dietę dla siebie. Polecamy kontakt z naszym dietetykiem, który chętnie pomoże w dostosowaniu diety Standard do Twoich potrzeb.

Uwolnij energię!


W dobrym cateringu dietetycznym nie chodzi wyłącznie o zaspokojenie głodu, ale o dostarczenie organizmowi możliwie największej ilości składników odżywczych.

Nasz pomysł na dietę to połączenie wiedzy i doświadczenia osób z różnych obszarów odpowiadających za rozwój człowieka z najlepszymi naturalnymi produktami, na bazie których powstają posiłki. Dzięki temu mamy pewność, że gotujemy smacznie i co najważniejsze – zdrowo.

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

wzrost masy
mięśniowej

poprawa zdrowia
i samopoczucia

redukcja
sylwetki

lepsza
kondycja